Ekipa Zibi-Trans

Ekipę Zibi-Trans tworzy wielu ludzi, połączonych wspólną pasją do podróżowania i samochodów. Każdy z nas jest inny, jednak wszyscy razem tworzymy nieco zakręcony, aczkolwiek pełen zapału do pracy zespół. 

Prezes Zibi-Trans

 

 

Pomysłodawcą Firmy Zibi-Trans jest Zbigniew. To On od najmłodszych lat pasjonował się motocyklami i autami. Uwielbiał motocyklowe wycieczki i podróże ze znajomymi nad polskie morze autami, po brzegi wypchanymi namiotami i dobrym humorem. Dziś ta pasja zmienia się w kierunku nieco większych aut, które obecnie stanowią flotę Zibi-Trans. Zbigniew czuwa nad bezpieczeństwem, dba o konserwację naszych pojazdów oraz koordynuje wynajem busów na terenie Polski. ją

Specjalistką od kwestii formalnych jest Jagoda. Gdy pewnego pięknego dnia Zbigniew porwał ją w szaloną podróż na motocyklu tak już do dziś idą przez życie ramię w ramię, wytrwale dążąc do wyznaczonych celów. Jagodzie nie straszne są biurokratyczne łamigłówki, zawsze z uśmiechem podchodzi do ludzi, dbając, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. 

Naszą specjalistką od tachografów, faktur i urlopów jest Monika. Dba o szczegóły i sprawdza poprawność dokumentacji. 

Marketingiem, stronami internetowymi i reklamą, a także obsługą klienta zajmują się inne osoby, które z nami współpracują – poznaj nas podczas wspólnych podróży ;]

 

Wszyscy razem wierzymy, że każda podróż to nowe szanse na lepsze, pełniejsze życie!

 

Jeśli podzielasz naszą wizję – zapraszamy do współpracy!


Podróżuj po Polsce i Europie!

Z Firmą ZIBI-TRANS możesz podróżować zarówno po Polsce, jak i całej Europie! Wesele? Wycieczka? Z Zibi-Trans dotrzesz do celu bezpiecznie i na czas!

fACEBOOK-ZIBI-TRANS

Masz Pytania? Zadzwoń!

Zadzwoń do Zibi-Trans +48 603 274 215