Kontakt

Zapraszamy do kontaktu:

 

  • Telefonicznego:

(+48) 502-520-568

  • Mailowego:

W sprawach związanych z wyjazdami prosimy o nadsyłanie wiadomości na adres: zibitrans.bus@gmail.com

  • On-line poprzez formularz zamieszczony poniżej.

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 Wyrażam zgodę na kontakt mailowy od ZIBI-TRANS

Wyrażam zgodę, aby przedstawiciele firmy ZIBI-TRANS TRANSPORT DROGOWY Z SIEDZIBĄ W CZELADZI kontaktowali się ze mną na podany adres email w celu otrzymania oferty lub marketingu.

 Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny od ZIBI-TRANS

Wyrażam zgodę, aby przedstawiciele firmy ZIBI-TRANS TRANSPORT DROGOWY Z SIEDZIBĄ W CZELADZI kontaktowali się ze mną na podany numer telefonu w celu otrzymania oferty lub marketingu.

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od ZIBI-TRANS

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od firmy ZIBI-TRANS Transport Drogowy.

Na podstawie wyrażonych powyżej zgód Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez firmę ZIBI-TRANS Transport Drogowy z siedzibą w Czeladzi w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w każdej chwili. Pamiętaj, iż wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody.

Prosimy o Twoją zgodę z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych.

Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym, jak firma ZIBI-TRANS przetwarza dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe.
Informujemy Cię, że Firma ZIBI-TRANS Transport Drogowy z siedzibą w Czeladzi nie przekazuje Twoich danych osobowych osobom nie będącym przedstawicielami naszej firmy.


Podróżuj po Polsce i Europie!

Z Firmą ZIBI-TRANS możesz podróżować zarówno po Polsce, jak i całej Europie! Wesele? Wycieczka? Z Zibi-Trans dotrzesz do celu bezpiecznie i na czas!

fACEBOOK-ZIBI-TRANS

Masz Pytania? Zadzwoń!

Zibi-Trans Czeladź Zadzwoń