Ideologia Zibi-Trans

Wierzymy, że każda podróż, to nowe szanse na lepsze, pełniejsze życie.

Właśnie dlatego ciągle szukamy możliwości rozwoju i nowych inspiracji, które pozwalają nam zapewnić Ci najwyższą jakość oferowanych przez nas usług transportowych. 

Poprzez wszystko, co robimy, rzucamy wyzwanie statusowi quo. Obalamy mity o męczących podróżach i długich godzinach spędzonych w niewygodnych fotelach.

Wierzymy i myślimy inaczej. Rzucamy wyzwanie statusowi quo, inwestując w nowe, przestronne pojazdy, zaprojektowane tak, by były wygodne nawet podczas długich wypraw. 

Dzięki temu możemy postawić przed Tobą flotę, złożoną z komfortowych aut, które są gotowe, by zabrać Ciebie, Twoją rodzinę i znajomych w każde miejsce w Polsce. To również pozwoliło nam wyjść naprzeciw rosnącym potrzebom naszych klientów, co obecnie skutkuje otwarciem nowego połączenia z Polski do Niemiec, Belgii & Holandii. 

Jeżeli i Tobie – tak jak zespołowi Zibi-Trans – zależy na wygodzie, bezpieczeństwu i jeżeli tak jak my - wierzysz, że każda podróż otwiera przed nami nowe możliwości i szanse na lepsze życie oraz pozwala lepiej poznać otaczający nas świat – to zapraszamy do współpracy! 

Nasze busy już wrzucają pierwszy bieg i są gotowe, by zabrać Cię w bezpieczną podróż! 

 


Podróżuj po Polsce i Europie!

Z Firmą ZIBI-TRANS możesz podróżować zarówno po Polsce, jak i całej Europie! Wesele? Wycieczka? Z Zibi-Trans dotrzesz do celu bezpiecznie i na czas!

fACEBOOK-ZIBI-TRANS

Masz Pytania? Zadzwoń!

Zadzwoń do Zibi-Trans +48 603 274 215