Opinie Zibi-Trans

Opinie na temat ZIBI-TRANS

Najlepszą nagrodą dla nas, jako firmy, są opinie naszych pasażerów na temat współpracy z naszą firmą. Tym bardziej, gdy są one takie, jak te poniżej. Jeśli wciąż wahają się Państwo, którą firmę transportową wybrać, mamy nadzieję, że lektura poniższych relacji pomoże Państwu dokonać wyboru :)

Opinie o ZIBI-TRANS

Opinie o ZIBI-TRANS

♦ Delta Plus Poland:

Biorąc pod uwagę nasze pozytywne doświadczenia ze współpracy z Firma Zibi-Trans bez wahania polecamy ją jako solidnego partnera.

♦ Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych w Katowicach:

Firmę charakteryzuje rzetelność, sumienność i obowiązkowość przy realizowaniu usług dowozu, zgodnie z zawartymi umowami.

♦ Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą, Gliwice:

Firma solidna i profesjonalna – polecam w 100%.

Pan Sylwester:

Polecam Zibi – fajne auto i dużo miejsca – nie czuć zmęczenia (Pan Sylwester podróżował z nami aż do Belgii, autem marki Ford Custom).

Pani Marzenna:

Polecam – super ekipa!

♦ Pani Magda z Dąbrowy Górniczej

Wszystko w porządku, w odróżnieniu od innych przewoźników kontakt z p. Angeliką był bardzo profesjonalny – na czas i zgodnie z tym co ustalaliśmy – zarówno przez telefon jak i mejlowo. Przedpłatę wykonałam na ich konto firmowe i nie musiałam się już martwić o rozliczanie w dniu ślubu. Bus był *************** (niespodzianka) co również uważam za miły gest ze strony firmy. Mogę z czystym sumieniem polecić usługi ZIBI TRANS kolejnej osobie, która w najbliższym czasie będzie chciała sprawnie zorganizować przewóz gości weselnych.

♦ Posiadamy jeszcze więcej opinii i referencji na temat naszej działalności, jednak nie sposób wszystkie zamieścić na stronie. Dodamy jednak coś bonusowego:

Certyfikaty ZIBI-TRANS

 Decyzja podjęta? 

Chcesz zarezerwować busa na Twój wyjazd? 

Jeśli tak to

  • ustal termin i ilość osób,
  • przemyśl trasę przejazdu (gdzie startujemy, dokąd jedziemy)
  • kliknij przycisk „Rezerwuję” lub
  • zadzwoń pod numer +48 696 703 873,

 


Podróżuj po Polsce i Europie!

Z Firmą ZIBI-TRANS możesz podróżować zarówno po Polsce, jak i całej Europie! Wesele? Wycieczka? Z Zibi-Trans dotrzesz do celu bezpiecznie i na czas!

fACEBOOK-ZIBI-TRANS

Masz Pytania? Zadzwoń!

Zadzwoń do Zibi-Trans +48 603 274 215